חוזים מקרקעין

ענף הנדל"ן בכלל ותחום ההתחדשות העירונית בפרט מתפתחים ומשתנים לעיתים תכופות ומחייבים הסתכלות רוחבית וניתוח מקצועי של כל עסקה. אחד ההיבטים החשובים ביותר בייצוג לקוחות בעסקאות מקרקעין שונות ומגוונות הוא מתן פתרונות משפטיים מיטביים ויצירתיים לכל סיטואציה העלולה להתרחש במהלך העסקה. בכל עסקת מקרקעין, מכל סוג, בכל היקף וללא יוצא מן הכלל, ייחתם חוזה מחייב בין הצדדים המתקשרים באותו חוזה (גם אם מדובר בהעברת נכס ללא תמורה).

התאמת החוזה לעסקה

התאמה מלאה ואינדיבידואלית של החוזה לעסקה הספציפית הינה חיונית להבטחת השמירה על האינטרסים והרצונות שלכם, בין אם אתם הצד שעורך את החוזה כמוכר/ים או הצד שהחוזה הועברו אליו למתן הערות כרוכש/ים – חשוב לאפשר לעורך הדין ללוות את העסקה בצורה מקצועית ומלאה מתחילתה ועד סופה. התאמת החוזה והסעיפים השונים בו עשויים להשתנות בהתאם לאופי העסקה ופרמטרים שונים העשויים להשפיע עליה, כדוגמת: רצונות הצדדים, תנאים מסחריים, רישום המקרקעין, פרטים לא צפויים שהתגלו בבדיקות המקדימות, היבטי מיסוי ועוד.

משרד עורכי הדין דניאל מני ילווה אתכם לאורך כל התהליך

בין אם מדובר בניסוח החוזה בעצמכם כמוכר/ים או במתן הערות על החוזה שהועבר אליכם על ידי הצד השני כרוכש/ים, בדיקת החוזה והכתוב בו, ייצוג רצונותיכם ושמירה על האינטרסים שלכם ייעשו על ידי עורך דין מקצועי מטעמכם.
עו"ד דניאל מני בעל ניסיון עשיר של למעלה מעשור בליווי עסקאות נדל"ן ומתמחה בעריכת חוזי מקרקעין שונים ומגוונים.

צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים וקביעת פגישה צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.