ייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית מסוג פינוי בינוי ותמ''א 38

פרויקטים של התחדשות עירונית מסוג פינוי בינוי ותמ"א 38 הינם פרויקטים בהם הורסים את הבניינים הישנים ובונים בניינים או מגדלים חדשים במקומם. פרויקטים אלו מורכבים וטומנים בחובם היבטים משפטיים רבים ומגוונים, כדוגמת התמורות לדיירים, זכויות קנייניות, היבטי מיסוי, ערבויות בנקאיות, ביטחונות, דיור חלופי למשך בניית הפרויקט ועוד. בנוסף, הרשות המקומית לתכנון ובניה (העירייה) והוועדה המחוזית הינן בעלות הסמכויות הבלעדיות לאישור פרויקטים של התחדשות עירונית. כדי לצלוח את המורכבויות השונות ואת כל האתגרים עד למימוש הפרויקט והוצאתו אל הפועל, מומלץ להיות מיוצגים על ידי משרד עורכי דין בעל ניסיון ומומחיות בתחום.
משרדנו ייצג אתכם נאמנה החל משלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש ההיתכנות הראשונית לפרויקט, עריכת מכרז יזמים ובחירת יזם לקידום הפרויקט, ניהול משא ומתן על ההסכם, פיקוח על כל שלבי התכנון, מעקב אחר לוחות הזמנים בעסקה – הן בהסכם והן במשך ביצוע הבניה ועד למסירת הדירות החדשות לדיירים וסיום הפרויקט עם רישום זכויותיהם בלשכת רישום המקרקעין הרלוונטית.
משרדנו תמיד ידאג לקבל מהיזם את כל הביטחונות והערבויות הנדרשים לביצוע הפרויקט, כך שלקוחותינו יוכלו להיות בטוחים שביצעו עסקה טובה מצד אחד, אך לא חשוב מכך, עסקה בטוחה מהצד השני. 

מדוע חשוב שעורך דין ייצג את הדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית?

01
שמירה על האינטרסים של הדיירים בפרויקט, ושלהם בלבד
02
מיקסום התמורות המסחריות מול יזם הפרויקט
03
מתן דגש בלתי מתפשר על נושאי הערבויות והביטחונות שאותם יקבלו הדיירים בפרויקט וכתנאי לו
שקופית קודמת
שקופית הבאה

תפקידו של עורך הדין בייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית מסוג פינוי בינוי ותמ"א 38 הוא לא רק באיגודם לכדי קבוצה מגובשת עם רשימת תנאים עליה ינהל משא ומתן מול היזם, אלא גם לבדוק ולוודא לכל אורך הפרויקט שהיזם מקיים את מלוא התחייבויותיו החוזיות לדיירים, הן ברמת הביטחונות והערבויות שיונפקו לדיירים על ידי הגורם המלווה לפרויקט והן מבחינת התמורות המסחריות שהיזם מחויב לתת להם – דירות חדשות בעלות שטח גדול יותר הכוללות ממ"ד, מרפסת שמש, חניה, מעלית וכיוצ"ב.
משרד עורכי הדין דניאל מני ייצג אתכם, הדיירים, החל מהשלבים הראשונים של הפרויקט ועד למסירת הדירות החדשות לידיכם ורישום זכויותיכם בהן בלשכת רישום המקרקעין הרלוונטית.

צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים ולקבלת ייצוג מקצועי השומר על האינטרסים שלכם כדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית מסוג פינוי בינוי ותמ''א 38, צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.