עסקאות מכר

בכל עסקת מכר, בין אם אתם מוכרים או רוכשים דירה, משרד או אפילו מחסן – חשוב להיות מיוצגים על ידי עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין אשר ישמור על האינטרסים שלכם ויממש את רצונותיכם בעסקה. מטבע הדברים, לשני הצדדים בכל עסקה ישנן דרישות ובקשות שונות ורצון למקסם את העסקה על חשבון הצד השני. בנוסף, עורך הדין מבצע בדיקות מקיפות אודות הנכס הנמכר, מנהל משא ומתן מול הצד השני בעסקה, מנסח הסכם מכר מחייב המותאם אישית לכל לקוח/ה ולכל עסקה, מתכנן את היבטי המס באופן מיטבי ומדווח אודותיה לרשויות המס לאחר חתימת הצדדים על הסכם המכר, מסייע מול גורמי המימון השונים בנטילת המשכנתא ומייצג את לקוחותיו עד לרישום זכות הבעלות בנכס על שם הרוכשים בלשכת רישום המקרקעין הרלוונטית.
עו"ד דניאל מני מתמחה בתחום המקרקעין ובעל ניסיון עשיר של למעלה מעשור בליווי עסקאות נדל"ן מגוונות בהיקפים שונים. להלן יתרונות הייצוג של עורך דין עבור כל אחד מהצדדים בעסקה.

ייצוג על ידי עורך דין מומחה בתחום המקרקעין במכירת נכס

תפקידו של עורך הדין במכירת נכס הוא לשמור על האינטרסים שלכם, המוכרים, ולוודא שתקבלו את מלוא התמורה החוזית ובזמן. בנוסף, עורך הדין יבצע בדיקות מקיפות אודות הנכס הנמכר בטרם חתימה על הסכם מכר מחייב, לרבות תכנון מס מיטבי והפחתתו, יבחן חבות בהיטל השבחה עבור זכויות בניה מאושרות או תכנית מאושרת החלה על הנכס, ינהל משא ומתן מול הרוכשים ובא כוחם, ידאג לקבל ייפוי כוח למחיקת הערת אזהרה למקרה שהרוכשים יפרו את ההסכם ובסופו של דבר, ימנע מכם לעשות טעויות העלולות להיות קריטיות לקבלת ההחלטות בעסקה ולהתקשרותכם בה.

ייצוג על ידי עורך דין מומחה בתחום המקרקעין ברכישת נכס

תפקידו של עורך הדין ברכישת נכס הוא לשמור על האינטרסים שלכם, הרוכשים, ולוודא שאתם אכן רוכשים נכס התואם לרצונכם ולמצג שהוצג לכם על ידי המוכרים. עורך הדין יבצע בדיקות מקיפות אודות הנכס הנמכר ויוודא שהוא אכן תואם לייעוד הרישומי שלו (למשל, "שהדירה" הנמכרת אינה מסווגת כמחסן או כמשרד), שהנכס תואם להיתר הבניה שניתן לו על ידי הרשות המקומית בעבר, שהמוכרים אכן הבעלים הרשומים והרשאים למכור אותו, יבחן את ההצמדות לנכס (למשל, שהחניה או החצר אכן צמודים לנכס הנמכר), האם מתוכנן פרויקט התחדשות עירונית בבניין או האם מתוכנן בו שיפוץ מקיף העלול להטיל על הרוכשים הוצאה כספית שלא נלקחה בחשבון בעת קבלת ההחלטה לרכוש את הנכס ועוד. 

צרו איתנו קשר

אם אתם מעוניינים למכור או לרכוש נכס וזקוקים לעורך דין המומחה בתחום המקרקעין שייצג כראוי את האינטרסים שלכם ויממש את רצונותיכם בעסקה – צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.